USA Wiadomości branżowe

Zima w Rainbow Tours i BeeFree

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Teaser

W sieci sprzedaży pojawiły się najnowsze katalogi Rainbow Tours oraz BeeFree na nadchodzącą zimę 2013/14. Rainbow Tours proponuje wyjazdy narciarsko-sylwestrowe, natomiast marka BeeFree eskapady na narty oraz wyloty do ciepłych, bliższych destynacji. Z okazji rozpoczęcia sprzedaży na klientów czekają rabaty do 30% oraz gwarancje gratis. Promocja obowiązuje do 20 października 2013.

Najnowszy zimowy katalog Rainbow Tours składa się z dwóch części, narciarskiej i sylwestrowej. Zaproponowano również wycieczki objazdowe w wariancie autokarowym i lotniczym. Nie zabraknie sylwestrowych nowości w Izraelu, Chinach, Rydze oraz Mediolanie. Łącznie klienci mogą wybierać spośród  13 niepowtarzalnych propozycji sylwestrowych autokarem, oraz 11 samolotem.

W ofercie narciarskiej touroperatora znalazły się znane z wcześniejszych edycji:  Włochy ( Val di Sole, Val di Fiemme/Fassa ) oraz Francja ( Alpe D’Huez, Les Deux Alpes, Tignes ). Ten sezon to również zupełnie nowe kierunki dla wielbicieli białego szaleństwa, Słowacja-Niskie i Wysokie Tatry, Austria- region Stubaital, Włochy-Livigno i Bormio oraz Gruzja – Gudauri. BeeFree zaprasza do Włoch do Val di Sole, Val di Fiemme/Fassa oraz zachęca do odwiedzin w Livigno i Bormio. Wszystkie regiony Włoch zarówno w ofercie Rainbow Tours, jak i BeeFree dostępne są w wariancie autokarowym i lotniczym.

Tegoroczna, znacznie rozbudowana oferta narciarska zdeterminowała również zwiększenie liczby lotnisk do przeprowadzania operacji. Oprócz wylotów z Warszawy do Francji, Włoch, Austrii, Gruzji i ,Słowacji dołączył Poznań oraz Gdańsk z wylotami do Włoch oraz Słowacji.

Najnowszy katalog BeeFree, marki Rainbow Tours skierowanej do młodych, nowoczesnych klientów oprócz nart we Włoszech zawiera również propozycje dla osób, które zainteresowane są plażowaniem, aktywnym oraz imprezowym wypoczynkiem. W ofercie oprócz znanych już miejsc znalazła się kolejna z Wysp Kanaryjskich – Lanzarote, a także słynącą z niezwykłej gościnności Gambia. W katalogu nie zabraknie wielu praktycznych informacji, porad oraz wskazówek dotyczących wybranych miejsc.  Dodatkowo w wybranych hotelach będzie pracował Tropiciel Atrakcji – animator, którego zadaniem jest organizowanie czasu wolnego, np. zabieranie chętnych na wieczorne wyjścia integracyjne lub zakupy. BeeFree może się pochwalić również przebudowaną, bardziej funkcjonalną stroną www, nowym fanpage na Facebooku na którym znajduje się już ponad 10 tys. fanów.

W ramach wcześniejszej rezerwacji  do 20 października 2013 klienci Rainbow Tours oraz BeeFree otrzymają gratis dodatkowe gwarancje, mają największy wybór ofert i terminów oraz czekają na nich rabaty nawet do 30%.

Od stycznia 2013 organizatorem imprez turystycznych firmowanych marką BeeFree jest
Rainbow Tours S.A.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy