USA Wiadomości branżowe

Walka Salety z Dudkiem na Torze Poznań

Walka Salety z Dudkiem na Torze Poznań
Zdobywca Pucharu Europy w piłce nożnej i mistrz świata w kick-boxingu staną na starcie czwartej eliminacji Volkswagen Castrol Cup 21 i 22 czerwca na torze w Poznaniu. Zmierzą się nie tylko ze sobą, ale i z 24 pozostałymi uczestnikami pucharu.Jerzy Dudek będzie chciał poprawić wynik ze swojego pierwszego startu w Volkswagen Castrol Cup. Podczas jednego z wyścigów rozpoczynającej sezon eliminacji (rozgrywanej także w Poznaniu) były bramkarz reprezentacji Polski zajął 13. miejsce. Jerzy Dudek imponował innym zawodnikom swoim spokojem – nie dał się ponieść emocjom, jechał swoim tempem (co nie znaczy powoli) i zaliczył naprawdę udany występ.Przemysław Saleta stoi przed nieco trudniejszym zadaniem – to będzie jego debiut w wyścigach za kierownicą samochodu. Znany kick-bokser i bokser ma za to spore doświadczenie w startach jednośladami. Tor w Poznaniu zna bardzo dobrze, a skoro poradził sobie z Andrzejem Gołotą na pewno da sobie radę i za kierownicą Golfa GTI.Eliminacja w Poznaniu zapowiada się bardzo emocjonująco nie tylko ze względu na start zaproszonych przez firmę Castrol gwiazd. Mateusz Lisowski będzie chciał odzyskać pozycję lidera w klasyfikacji generalnej sezonu, a prowadzący w niej

Teaser

Zdobywca Pucharu Europy w piłce nożnej i mistrz świata w kick-boxingu staną na starcie czwartej eliminacji Volkswagen Castrol Cup 21 i 22 czerwca na torze w Poznaniu. Zmierzą się nie tylko ze sobą, ale i z 24 pozostałymi uczestnikami pucharu.

Jerzy Dudek będzie chciał poprawić wynik ze swojego pierwszego startu w Volkswagen Castrol Cup. Podczas jednego z wyścigów rozpoczynającej sezon eliminacji (rozgrywanej także w Poznaniu) były bramkarz reprezentacji Polski zajął 13. miejsce. Jerzy Dudek imponował innym zawodnikom swoim spokojem – nie dał się ponieść emocjom, jechał swoim tempem (co nie znaczy powoli) i zaliczył naprawdę udany występ.

Przemysław Saleta stoi przed nieco trudniejszym zadaniem – to będzie jego debiut w wyścigach za kierownicą samochodu. Znany kick-bokser i bokser ma za to spore doświadczenie w startach jednośladami. Tor w Poznaniu zna bardzo dobrze, a skoro poradził sobie z Andrzejem Gołotą na pewno da sobie radę i za kierownicą Golfa GTI.

Eliminacja w Poznaniu zapowiada się bardzo emocjonująco nie tylko ze względu na start zaproszonych przez firmę Castrol gwiazd. Mateusz Lisowski będzie chciał odzyskać pozycję lidera w klasyfikacji generalnej sezonu, a prowadzący w niej aktualnie Jan Kisiel z pewnością nie zamierza mu tego ułatwiać. Liczyć się na pewno będą także Jakub Litwin, Maciej Steinhof i Robertas Kupcikas. Miejmy nadzieję, że limit pecha na ten sezon wyczerpał Michał Słomian.

 

Źródło BP Europa SE, Oddział w Polsce. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dziękujemy za medale i emocje

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy