Travel

Tanie-Loty.com.pl – nowa społeczność podróżników w internecie

Od poniedziałku 9 maja 2011 w polskim internecie działa nowy serwis – Społeczność Podróżników Tanie-Loty.com.pl. W ciągu 3 dni od momentu powstania strony swoje profile

Od poniedziałku 9 maja 2011 w polskim internecie działa nowy serwis – Społeczność Podróżników Tanie-Loty.com.pl. W ciągu 3 dni od momentu powstania strony swoje profile założyło na niej 327 użytkowników, którzy dodali już ponad 1000 zdjęć z podróży. Serwis docelowo ma być miejscem dającym podróżnikom możliwość dyskutowania, wymiany doświadczeń i nawiązywania znajomości, a także platformą do publikacji własnych zdjęć i relacji z wypraw.

Nowy serwis społecznościowy – obecnie jeszcze w wersji beta – jest w pełni zintegrowany z Facebookiem. Każdy posiadacz konta w serwisie Facebook.com może zaimportować z niego swoje zdjęcie, status, a także zaprosić za jego pośrednictwem swoich znajomych.

Społeczność w tej chwili oferuje użytkownikowi najważniejsze funkcjonalności, tj.: budowanie profilu, zapraszanie znajomych, dodawanie i ocenianie wpisów, zdjęć i plików multimedialnych, komentowanie, tworzenie grup zainteresowań, np. danym regionem turystycznym, wysyłanie wiadomości, a także tworzenie wydarzeń.
Już wkrótce uruchomiona zostanie w serwisie nowa platforma blogowa, na której każdy użytkownik będzie mógł prowadzić swój dziennik wypraw.
Społeczność jest integralną częścią Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, które komunikuje się już ze swoimi użytkownikami w mediach społecznościowych, m.in. za pośrednictwem profilu Tanie Loty na Facebooku (ponad 52 500 fanów) i w serwisie Twitter (1 162 użytkowników).
Społeczność Podróżników to kolejny krok w realizacji strategii komunikacyjnej serwisu Tanie-Loty.com.pl, skierowanego do amatorów niezależnej turystyki. Pomaga on swoim użytkownikom podróżować tanio po świecie, dostarczając: informacji, funkcjonalnych narzędzi do wyszukiwania, sprawdzonych wiadomości z rynku podróży lotniczych, praktycznych porad i przewodników po wartych odwiedzenia miejscach. Serwis promuje również samodzielne podróżowanie poprzez sprawowanie patronatów medialnych nad wyprawami polskich podróżników do mało popularnych miejsc na całym świecie.
Wydawcą serwisów rezerwacyjnych Grupy Tanie-Loty.com.pl i twórcą Społeczności Podróżników jest Artweb-Media.

Źródło: Tanie-Loty.com.pl
Z: http://www.pressoffice.pl/podroze,t328941371?more=128323783

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy