USA Wiadomości branżowe

Śledź na żywo zmagania Castrol EDGE Trophy

Podczas rozpoczynającego się właśnie Rajdu Wisły można śledzić w internecie relacje na żywo z odcinków specjalnych, kamer on-board i ze strefy CET. Do komunikacji z fanami rajdów będzie wykorzystywany także Facebook i kanał YouTube. Relacje z dwóch kamer można zobaczyć pod adresem

Podczas rozpoczynającego się właśnie Rajdu Wisły można śledzić w internecie relacje na żywo z odcinków specjalnych, kamer on-board i ze strefy CET. Do komunikacji z fanami rajdów będzie wykorzystywany także Facebook i kanał YouTube.

Relacje z dwóch kamer można zobaczyć pod adresem http://fiestar2.pl/kam1.html i http://fiestar2.pl/kam2.html. Są to nie tylko przekazy na żywo z odcinków specjalnych, lecz także zapisy z kamer on-board poszczególnych załóg, startujących w pucharze Castrol EDGE Trophy. Podczas Rajdu Wisły będą one również wyświetlane na telebimie, umieszczonym w strefie serwisowej CET, a po zakończeniu rajdu pojawią się na kanale YouTube – http://www.youtube.com/fiestar2pl. Oczywiście organizatorzy nie zapomnieli o użytkownikach Facebooka – fanpage Castrol EDGE Trophy znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/FiestaR2pl.

 

< 242528" >

Źródło BP Europa SE, Oddział w Polsce. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy