Wiadomości branżowe

Polskie dzieci trenują na letnich campach fundacji Real Madryt Campus Experience

Trwają letnie campy fundacji Real Madryt Campus Experience 2014 w Polsce. W niedzielę, 6 lipca, rozpoczął się II turnus. Na kolejny, startujący 13 lipca, pozostało kilka wolnych miejsc. W ciągu trzech turnusów, pod okiem szkoleniowców z Hiszpanii, trenować będzie prawie 200 dzieci.

W rozpoczętych z końcem czerwca capach fundacji Real Madryt Campus Experience weźmie udział łącznie ponad 200 dzieci. Uczestnicy  z całego kraju trenują piłkę nożna pod okiem szkoleniowców z Hiszpanii, a także uczą się języka Hiszpańskiego i wspólnie śledzą mecze piłkarskich Mistrzostw Świata.

Na pierwszym turnusie campów, zakończonym 5 lipca, zameldowało się kilkadziesiąt dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Oprócz treningów pod okiem specjalistów i nauki Hiszpańskiego, uczestnicy campów korzystają z licznych atrakcji, m.in. uczestniczą w zajęciach specjalnych poprawiających ogólną sprawność dziecka, zajęciach na basenie a także – dla chętnych – jeździe konno.

Campowicze zakwaterowani są w Starym Folwarku – ośrodek hotelarsko-sportowo-konferencyjny położonym w Tworzyjankach (woj. łódzkie), natomiast trenują na stadionie w Brzezinach.

Hiszpańscy trenerzy są pod wrażeniem umiejętności młodych Polaków. “Dzieci obecne na pierwszym turnusie campów Fundacji Realu Madryt były wszechstronnie uzdolnione – świetnie grały w piłkę nożną, z łatwością opanowywały też podstawy języka Hiszpańskiego. Praca z nimi to była czysta przyjemność” – skomentował Santiago Diaz, koordynator fundacji Real Madryt Campus Experience podczas polskich campów.

W niedzielę 6 lipca rozpoczął się drugi turnus. Na III turnus campów fundacji Real Madryt Campus Experience pozostały ostatnie wolne miejsca. Zapisy są możliwe poprzez stronę www.campy.com.pl. Na zakończenie tegorocznych campów, obędzie się specjalny obóz firmy MonaVie.

III turnus letnich campów fundacji Real Madryt Campus Experience:
13 – 19 lipca, Stary Folwark, Tworzyjanki

Turnus specjalny:
20-26 lipca – camp MonaVie, Stary Folwark, Tworzyjanki


dostarczył infoWire.pl

Źródło Fundacja Rozwoju Edukacji i Sportu. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #roku   #tak   #wiele