USA

Nowa sieć Futuramedia

Nowa sieć Futuramedia Data wprowadzenia informacji: 2011-09-01 Futuramedia instaluje wielkoformatowe ekrany w oknach wystawowych aptek, rozwijając w ten sposób swoją nową sieć. Obecnie posiada trzy

Nowa sieć Futuramedia

Data wprowadzenia informacji: 2011-09-01

Futuramedia instaluje wielkoformatowe ekrany w oknach wystawowych aptek, rozwijając w ten sposób swoją nową sieć. Obecnie posiada trzy cyfrowe sieci: FuturaPharma Instore, FuturaPharma Window oraz FuturaMalls, składające się z 5000 tysięcy ekranów, które ogląda 50,8 mln odbiorców miesięcznie.

Nowa sieć obejmie 200 wystaw do końca tego roku. Wyświetlany kontent będzie się składał w 100% z reklam. Ruchome obrazy mają przyciągnąć uwagę przechodniów i zwiększyć ruch w aptece.

Nowa sieć opiera się na już istniejącej sieci, składającej się z prawie 4000 ekranów, które zostały zainstalowane w największych aptekach we Francji. Większość z wyświetlaczy została umieszczona przy kasach, gdzie klienci spędzają średnio 4-5 minut. Kontent jest połączeniem reklam, tematyki zdrowotnej oraz informacji z apteki. Jego celem jest uruchomienie mechanizmu zakupów impulsowych oraz wzmocnienie rozpoznawalności marki.

http://www.4press.pl/index.php?p=12267

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy