Aktualności

Newmi DM252C / Newmi DM626 – Przechwyć obraz HD i zapisz na dysku komputera

Newmi DM252C / Newmi DM626 – Przechwyć obraz HD i zapisz na dysku komputera
W ofercie firmy C4i pojawiły się proste, ale wyjątkowo skuteczne urządzenia Newmi do przechwytywania i zapisu wideo i audio na dysku komputera. Umożliwiają archiwizację dowolnych

W ofercie firmy C4i pojawiły się proste, ale wyjątkowo skuteczne urządzenia Newmi do przechwytywania i zapisu wideo i audio na dysku komputera. Umożliwiają archiwizację dowolnych materiałów audio/wideo w jakości HD i SD, przy wykorzystaniu wszystkich najpopularniejszych interfejsów AV.

Nagrywarka USB NewmiDM252C to szybkie i tanie rozwiązanie do przechwytywania i edycji plików wideo. Współpracuje praktycznie ze wszystkimi domowymi urządzeniami audio-video. Dzięki niej można przechwycić i edytować obraz z wejść: komponent, kompozytowego oraz S-wideo, a także dźwięk analogowy stereo ze źródeł takich jak: kamkorder (DV, V8, Hi8, VHS), odtwarzacz DVD czy konsola do gier HD. Urządzenie wyposażono w interfejs USB 2.0 Plug-and-Play, umożliwiający bezpośrednie nagrywanie z urządzeń wideo na płyty CD i DVD, co pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku komputera.

Do karty dołączono funkcjonalne oprogramowanie umożliwiające nagrywanie i archiwizację.
Cena karty DM252C to 146 zł brutto

O wiele bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest karta DM626, nagrywająca wideo HD i audio. Służy do przechwytywania i zapisywania obrazu wideo wysokiej rozdzielczości za pomocą komputera PC. Karta dysponuje interfejsem HDMI/komponent progresywny/kompozyt/s-wideo/audio analogowe, który pozwoli na podłączenie wszystkich rodzajów urządzeń wideo wysokiej rozdzielczości i jest kompatybilny ze wszystkimi systemami obrazów wejściowych.

Kartę instaluje się w gnieździe PCI Express komputera PC z systemem WINDOWS XP SP2, VISTA, 7.

Karta nagrywająca HDMI współpracuje z cyfrowymi źródłami takimi jak kamery DV, PS3/2, XBOX 360, set top box HD oraz innymi urządzeniami cyfrowymi. Potrafi sprostać wymaganiom transferu danych obrazu wysokiej rozdzielczości i kompresuje wideo w czasie rzeczywistym do plików MPEG-1/2/WMV. Wsparcie formatów wideo umożliwia oglądanie taśm VHS, płyt VCD, DVD, obrazu HD z kamkordera na monitorze PC. Istnieje możliwość powiększenia fragmentów lub oglądania na pełnym ekranie przechwytywanego obrazu, a także możliwość robienia zdjęć migawkowych z przechwytywanego materiału.

A to już wiesz?  Top 10: miasta w kolorach tęczy

Dzięki karcie można zarchiwizować materiały w jakości HD, które później można odtwarzać w komputerze lub na odtwarzaczach sieciowych.

Do karty dołączono funkcjonalne oprogramowanie umożliwiające nagrywanie i archiwizację.
Cena karty DM626: 463 zł brutto.

O firmie:
C4i Consultants for Industry to firma dostarczająca najbardziej zaawansowane rozwiązania dla integratorów systemów audiowizualnych oraz dla nadawców radiowo-telewizyjnych. Pomaga w wyborze optymalnych rozwiązań audio-wideo spośród szerokiej palety rozwiązań: TV One, Extron Electronics, Kramer Electronics, Structured Cable Products, BlackMagic Design i innych.

Źródło: C4i

http://www.4press.pl/index.php?p=12269

hastagi na stronie:

#magellan petroleum #magellan petroleum opinie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy