Aktualności

Letnia promocja folii 3M Scotchcal

Skuteczna grafika promocyjna to zarówno dobry projekt graficzny, ale także materiał, na jakim jest wykonana. Idealna folia do średniookresowych grafik promocyjnych to gwarancja doskonałej jakości

Skuteczna grafika promocyjna to zarówno dobry projekt graficzny, ale także materiał, na jakim jest wykonana. Idealna folia do średniookresowych grafik promocyjnych to gwarancja doskonałej jakości obrazu, łatwości aplikacji bez pęcherzy powietrza i marszczeń oraz perfekcyjnie gładka grafika. Tam, gdzie liczy się kompromis jakości i ceny oferujemy folie graficzne 3M ScotchcalTM IJ40-10 oraz IJ40C-10 z klejem ComplyTM.

Tylko podczas letniej promocji folie dostępne są w cenie netto 15.90 zł/m². Folia z klejem typu ComplyTM umożliwia dużo szybszą pracę dzięki kanalikom w warstwie kleju. Ale to nie wszystko, bo promocja to nie tylko świetna cena, ale także dodatki!
Przekłuwacz do usuwania powietrza w formie praktycznego długopisu to prezent do każdej zakupionej rolki promocyjnych folii, a przy jednorazowym zakupie 10 rolek prezentem jest torba z akcesoriami do aplikacji 3M!

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów od 2 sierpnia do 15 września 2009 roku.
Zakupu można dokonać wyłącznie za pośrednictwem dystrybutora folii graficznych 3M, Antalis Poland Sp. z o.o.

http://media.edelman.pl/pl/pr/123503/jakosc-w-dobrej-cenie-letnia-promocja-folii-3m-scotchcal_-ij40-10-oraz-ij40c-10-z-klejem-comply_

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy