USA Wiadomości branżowe

Kingston HyperX sponsorem ósmego sezonu Intel Extreme Masters

Firma Kingston Technology Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, zwiększa swoje zaangażowanie w e-sport. Firma  dołącza do elitarnego grona globalnych sponsorów ósmego sezonu Intel®Extreme Masters (IEM), który rozpoczął się w ubiegłym tygodniu w Szanghaju. Produkty

Firma Kingston Technology Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, zwiększa swoje zaangażowanie w e-sport. Firma  dołącza do elitarnego grona globalnych sponsorów ósmego sezonu Intel®Extreme Masters (IEM), który rozpoczął się w ubiegłym tygodniu w Szanghaju. Produkty Kingston® HyperX® będą towarzyszyły rozgrywkom Intel Extreme Masters w Nowym Jorku, Singapurze, Sao Paulo, a także podczas światowego finału, który odbędzie się w marcu 2014 roku w Polsce. Podczas trasy, moduły pamięci HyperX będą używane w ponad 120 turniejach elity, zapewniając najwyższą wydajność dla najlepszych światowych graczy.

Kingston ogłosił swój sponsoring podczas ChinaJoy World Mobile Game Conference w Szanghaju. W trakcie trwania trasy, poprzez kanały social media oraz portale internetowe, firma Kingston będzie rozdawać swoje produkty, m. in.: pamięci HyperX, dyski SSD, a także pamięci USB i wiele innych. Świętując tym samym dziesięciolecie linii HyperX na rynku, która obejmuje moduły pamięci, dyski SSD i pamięci USB.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wejść w bliższą relację partnerską z producentem pamięci, który jest tak silnie związany z e-sportem” powiedział Michał Blicharz, dyrektor Pro Gaming ESL. „Linia HyperX jest dedykowana przede wszystkim dla graczy, dlatego z niecierpliwością czekam na naszą współpracę podczas nowego sezonu IEM.”

“To ekscytujący czas dla Kingston HyperX. Jednoczymy się z wiodącym turniejem e-sportu, aby dostarczyć sprzęt o najwyższej jakości i wydajności graczom na całym świecie.” – powiedziała Annie Leung, HyperX Global Strategic Marketing, Kingston. “Pełni dumy świętujemy dziesięciolecie HyperX i chcemy sprawić, aby tegoroczny sezon IEM był najlepszym z dotychczasowych.”

Do tej pory Kingston HyperX wsparł już wiele profesjonalnych drużyn, w tym: Evil Geniuses, SK-Gaming, Team SoloMid, World Elite, Taipei Assassins i wiele innych.

HyperX był również sponsorem dużych turniejów e-sportowych, np.: serii DreamHack, IGN Pro League, North American Star League i wielu innych imprez LAN na świecie. Kingston jako sponsor chce wspomóc rozwój e-sportu poprzez dostarczanie produktów wysokiej jakości, które wzmocnią doznania graczy. Więcej informacji można znaleźć na stronie Kingston HyperX.

Kingston świętuje 25 lat w branży pamięci. Firma, założona 17 października 1987 roku, jest obecnie największym niezależnym producentem pamięci RAM na świecie. Materiał wideo z obchodów 25-lecia, jak również więcej informacji na temat historii firmy, można znaleźć tutaj. Z kolei pamięć HyperX ostatnio obchodziła swoje 10-lecie. Pierwszy wysokowydajny moduł HyperX został zaprezentowany w listopadzie 2002 roku.

Kingston Technology znajdziesz na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

 

O firmie Kingston Technology Company, Inc.

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Źródło KINGSTON. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy