USA Wiadomości branżowe

Firma SANTE tytularnym sponsorem grupy kolarskiej BSA

Firma SANTE, znany producent żywności prozdrowotnej, postanowiła wesprzeć zawodową grupę kolarstwa górskiego BSA Pro Tour, zostając jej głównym sponsorem. Decyzja ta wpisuje się w filozofię i misję działania firmy SANTE, która już od 20 lat promuje w Polsce zdrowy styl życia. Uroczysta prezentacja grupy, która od nowego sezonu będzie się

Firma SANTE, znany producent żywności prozdrowotnej, postanowiła wesprzeć zawodową grupę kolarstwa górskiego BSA Pro Tour, zostając jej głównym sponsorem. Decyzja ta wpisuje się w filozofię i misję działania firmy SANTE, która już od 20 lat promuje w Polsce zdrowy styl życia.

Uroczysta prezentacja grupy, która od nowego sezonu będzie się nazywała: Sante – BSA Tour miała miejsce 15 lutego 2013 roku w Urzędzie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło prezesa grupy BSA – Dariusza Nocenia, przedstawiciela firmy SANTE – Piotra Pichalskiego oraz lokalnych oficjeli: burmistrza dzielnicy Białołęka – Adama Grzegrzółki oraz jego zastępcy – Piotra Jaworskiego. W obecności kamer TVP Warszawa odbyła się prezentacja wzmocnionej doświadczeniem i uzupełnionej młodymi talentami drużyny.

Nieco później, w kuluarach rozgorzały gorące dyskusje nad szansami grupy w nadchodzącym sezonie. W powietrzu dało się wyczuć atmosferę nadziei i oczekiwań przed rozpoczynającą się całoroczną rywalizacją. Puchar Świata w dyscyplinie olimpijskiej XCO oraz zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata maratony MTB – to w tych dyscyplinach grupa Sante – BSA będzie rywalizować na lokalnych i europejskich trasach. 

Wsparcie grupy BSA jest dla firmy SANTE bardo ważnym przedsięwzięciem. Dzięki niemu stowarzyszenie będzie mogło skutecznie realizować swoje najważniejsze cele – rozwój dzieci i młodzieży oraz popularyzację sportu wśród najmłodszych. SANTE podpisuje się pod tymi celami, gdyż propagowanie zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną stanowi niezwykle istotny aspekt filozofii firmy. Inwestycja w kolarską grupę zawodową ma być też formą zachęty dla innych firm, aby podążały tą samą drogą, stawiając kolejne kroki w kierunku rozwoju sportu w naszym kraju.

-Nawiązanie współpracy ze stowarzyszeniem sportowym BSA jest także rodzajem zachęty, pozytywnym bodźcem dla powstania kolejnych takich inicjatyw. Chcemy, aby sport w naszym kraju nieustannie się rozwijał, nie tylko jeśli chodzi o najpopularniejsze dyscypliny: piłkę nożną i siatkówkę. Firma SANTE inwestując w kolarstwo  pragnie wytyczyć drogę, którą będą podążać również inne firmy – mówi Piotr Pichalski, rzecznik Sante.

Grupa BSA w większości złożona jest z młodych zawodników, którzy w przyszłości mogą reprezentować nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich. Nadchodzący sezon będzie początkiem ich wielkich karier, które wielu z nich, miejmy nadzieję, zaprowadzą na olimpijskie trasy. Tego z całego serca im życzymy, ciesząc się, że firma SANTE może dołożyć cegiełkę do rozwoju grupy Sante – BSA Tour. Życzymy im wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie. Doświadczonym zawodnikom wielu sukcesów, a najmłodszym dodatkowo spełnienia marzeń oraz wielu chwil radości. Sport to zdrowie, jednak aby sprawiał przyjemność musi być w nim pierwiastek zabawy!  

Jako przedstawiciel firmy SANTE pragnę wyrazić ogromną radość z udziału w prezentacji drużyny przed rozpoczynającym się sezonem. Głęboko wierzymy w to, że jest ona początkiem udanej współpracy, która zaowocuje wieloma sukcesami zespołuSante – BSA Tour  na arenie krajowej i międzynarodowej – mówi Piotr Pichalski.   

Po zakończeniu części oficjalnej wypełnionej przemowami gości oraz prezentacją zawodników, na wszystkich zgromadzonych czekał mały poczęstunek. Nie mogło zabraknąć zdrowych i pożywnych produktów SANTE. Kolarze – młodsi oraz trochę starsi – degustowali Ciasteczka Owsiane, zbożowe batoniki Crunchy oraz Granole, które otrzymali również w formie upominków, aby móc dzielić się prozdrowotną żywnością z najbliższymi.  

 

 

***

Sante znaczy zdrowie – od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą – w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany w rankingu dziennika „Puls Biznesu”, wyróżnienie w plebiscycie „Złoty Paragon”, „HIT HANDLU” i „Laur Konsumenta”.

 

***

< 235107" >

Źródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy