Wiadomości branżowe

Dziękujemy za medale i emocje

Podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 reprezentanci Polski osiągnęli najlepszy wynik w historii zimowego święta sportu – zdobyli aż cztery złote medale. Teraz wszystkie emocje powoli opadają, pozostaje duma. Samsung, oficjalny partner XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 dziękuje sportowcom, którzy wspaniale reprezentowali Polskę. Udział w zmaganiach olimpijskich to nie tylko

Podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 reprezentanci Polski osiągnęli najlepszy wynik w historii zimowego święta sportu – zdobyli aż cztery złote medale. Teraz wszystkie emocje powoli opadają, pozostaje duma. Samsung, oficjalny partner XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 dziękuje sportowcom, którzy wspaniale reprezentowali Polskę.

Udział w zmaganiach olimpijskich to nie tylko podsumowanie i ukoronowanie ciężkiej kilkuletniej pracy. To także pokaz formy i techniki, efekt pracy sportowców i sztabu szkoleniowego. Wynik to również podziękowanie dla wiernych kibiców. Wczoraj zgasł znicz olimpijski a wraz z nim zakończyło się największe święto sportów zimowych. Polska reprezentacja dostarczyła nam wielu niezwykłych emocji. Zdenerwowanie mieszało się z radością i łzami wzruszenia. Podczas XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 aż czterokrotnie odsłuchano Mazurka Dąbrowskiego. Polacy zdobyli, bowiem aż cztery złote medale. Reprezentacja kraju wywalczyła również po jednym medalu srebrnym i brązowym. Zwycięstwa dały nam 11. miejsce w klasyfikacji medalowej.

Każdy występ reprezentantów Polski z zapartym tchem podziwiało tysiące fanów, którzy zagrzewali do walki swoich idoli i wspierali ich poczynania. Nie tylko kibice dopingowali polskich sportowców, robił to także Samsung, który z dumą wspierał ich poczynania, tworząc Samsung GALAXY Team. W jego składzie znalazła się medalistka Katarzyna Bachleda – Curuś, która wywalczyła srebro w rywalizacji drużynowej oraz Piotr Żyła. Oficjalny partner XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 – Samsung dziękuje wszystkim sportowcom, którzy dostarczali emocje i kibicom, których wiara w sukces pomagała przetrwać trudne chwile i cieszyć się jeszcze bardziej z odniesionych zwycięstw.

 Zaangażowanie Samsung w Igrzyska Olimpijskie

Po raz pierwszy Samsung zaangażował się w Igrzyska Olimpijskie podczas ich seulskiej edycji w roku 1988, stając się sponsorem lokalnym. Od zimowych Igrzysk w Nagano w 1998 roku, spółka rozszerzyła swój zakres działań, stając się światowym partnerem olimpijskim w kategorii urządzeń komunikacji bezprzewodowej. Firma zapewniła platformę komunikacji bezprzewodowej Wireless Olympic Works (WOW) oraz dostarczyła telefony komórkowe, które zapewniły Rodzinie Olimpijskiej dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, dostosowanych do bieżącego położenia użytkownika, oraz dostęp do interaktywnych technologii komunikacyjnych. Samsung organizuje również wiele cyfrowych kampanii marketingowych, które umożliwiają dzielenie się olimpijskimi emocjami z ludźmi z całego świata. Dzięki inteligentnym technologiom mobilnym umożliwiają one także uczestniczenie w największej imprezie sportowej na świecie wszystkim fanom. Samsung pozostanie światowym partnerem olimpijskim do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

A to już wiesz?  KAYAK poleca najdziwniejsze imprezy roku 2013

 Zaangażowanie Samsung w Igrzyska Paraolimpijskie

Samsung jest światowym partnerem Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (MKP) od roku 2006. To właśnie w roku 2006, podczas Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich w Turynie, Samsung po raz pierwszy pełnił funkcję światowego partnera Igrzysk. Od tamtej pory firma wspierała Igrzyska Paraolimpijskie w Pekinie (2008), Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver (2010) oraz Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie (2012). Jako światowy partner Igrzysk Paraolimpijskich już po raz piąty, Samsung chce udostępnić to wydarzenie jeszcze większej liczbie osób na całym świecie, dzieląc się olimpijskimi inspiracjami i emocjami za pośrednictwem innowacyjnych technologii komunikacji bezprzewodowej.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy