Aktualności Outdoor Sport

Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i wziąć udział w ekstremalnych projektach?

Wyzwanie #unlockbrazil Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i wziąć udział w ekstremalnych outdoorowych projektach z najlepszymi sportowcami na świecie? Podejmij wyzwanie adidas! Już od

Wyzwanie #unlockbrazil

Chcesz pojechać do Rio de Janeiro i wziąć udział w ekstremalnych outdoorowych projektach z najlepszymi sportowcami na świecie? Podejmij wyzwanie adidas!

Już od połowy kwietnia będziesz mógł wziąć udział w niezwykłym konkursie i wygrać tygodniową podróż do Brazylii. Wyprawa zapewni Ci moc ekstremalnych atrakcji. Na zwycięzców czekają: sesja boulderowa w Itatiaia, slackline na plaży Ipanema, loty na paralotni, a także spływ kajakowy w rwącym nurcie.

Dodatkową, jeżeli nie największą atrakcją będzie spotkanie ze światowej klasy sportowcami: Lukasem Irmlerem – wielokrotnym medalistą zawodów międzynarodowych trickline’owych i najlepszymi wspinaczami, Benem Rueckem oraz Kevinem Jorgesonem. W czasie wolnym, w ramach odpoczynku zwycięzcy będą mieli okazję zwiedzić Rio de Janeiro.

Brzmi świetnie? Dowiedz się zatem na czym polega wyzwanie. „#unlockbrazil” to zabawa łącząca zadania online ze sprawnościami w świecie rzeczywistym. Za aktywność przyznawane są punkty. Aby „odblokować” brazylijskie tereny outdoorowe użytkownicy będą musieli wykonać zadania:

Stworzyć lokalizacje wspinaczkowe i slacklinowe na Foursquare i innych mediach społecznościowych;
Rozeznać się w zaproponowanych przez innych użytkowników miejscach wspinaczkowych (np. na Foursquare)
Przesłać i podzielić się zdjęciami w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook);
Odpowiedzieć na kilka pytania dotyczących Brazylii oraz sportów outdoorowych;
Zaprosić swoich przyjaciół do wyzwania;
Znaleźć ukryte linki (np. na kanale You Tube adidas Outdoor i internetowych stronach sportowców).

adidas-unlockbrazil-326252-001-2014-04-14 _ 17_23_49-75

adidas-unlockbrazil-326253-002-2014-04-14 _ 17_23_46-75

adidas-unlockbrazil-326254-003-2014-04-14 _ 17_23_45-75

Na początku września grupa zwycięzców podejmie ekstremalne wyzwanie. Pamiętaj, że możesz wejść w jej skład! Przeżyj niesamowite przygody z Lukasem, Benem i Kevinem. Realizuj swoje marzenia razem z adidas!

Wyzwanie #unlockbrazil

Chcesz pójść do Rio de Janeiro i zachować wkład w ekstremalnych outdoorowych wnioskach z najskuteczniejszymi sportowcami na świecie? Podejmij wyzwanie adidas!

Już z połowy kwietnia będziesz mógł dostać wkład w innym konkursie i wygrać tygodniową drogę do Brazylii. Wyprawa potwierdzi Ci wielu ekstremalnych atrakcji. Na laureatów czekają: sesja boulderowa w Itatiaia, slackline na plaży Ipanema, ruchy na paralotni, a ponadto spływ kajakowy w rwącym nurcie.

Dodatkową, skoro nie największą zabawą będzie spotkanie ze światowej klasy sportowcami: Lukasem Irmlerem – wielokrotnym medalistą zawodów międzynarodowych trickline’owych oraz najpiękniejszymi wspinaczami, Benem Rueckem oraz Kevinem Jorgesonem. W porządku wolnym, w ramach odpoczynku zwycięzcy będą tworzyli rację zwiedzić Rio de Janeiro.

Brzmi świetnie? Dowiedz się dlatego na czym polega wyzwanie. „#unlockbrazil” to zabawa łącząca zadania online ze metodami w świecie rzeczywistym. Za aktywność dostarczane są punkty. Aby „odblokować” brazylijskie tereny outdoorowe użytkownicy będą wymagali zrobić zadania:

Stworzyć lokalizacje wspinaczkowe i slacklinowe na Foursquare także własnych mediach społecznościowych;
Rozeznać się w zaproponowanych przez innych użytkowników miejscach wspinaczkowych (np. na Foursquare)
Przesłać i podzielić się zdjęciami w środowiskach społecznościowych (Instagram, Facebook);
Zdać na kilka pytania dotyczących Brazylii oraz sportów outdoorowych;
Zaprosić swoich mężów do wyzwania;
Znaleźć ukryte linki (np. na kanale You Tube adidas Outdoor i internetowych stronach sportowców).

Na początku września grupa zwycięzców podejmie ekstremalne wyzwanie. Pamiętaj, że potrafisz pokonać w jej skład! Przeżyj niesamowite sprawy z Lukasem, Benem i Kevinem. Rozpoczynaj własne marzenia zgodnie z adidas!

Konkurs trwa od 16 kwietnia do 16 czerwca 2014. Nagroda odkłada na pięciu uczestników z wszystkiego świata. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy zdobędą najkorzystniejsze rezultaty. Jeśli planujesz 18 lat zapisz się na: adidas.com/unlockbrazil. adidas pokryje wszelkie koszty związane z przelotami, zakwaterowaniem, dodatkowym transportem oraz wyżywieniem.

Konkurs trwa od 16 kwietnia do 16 czerwca 2014. Nagroda czeka na pięciu uczestników z całego świata. Zwycięzcami zostaną Ci, którzy zdobędą najlepsze wyniki. Jeśli masz 18 lat zarejestruj się na: adidas.com/unlockbrazil. adidas pokryje wszystkie koszty związane z przelotami, zakwaterowaniem, dodatkowym transportem oraz wyżywieniem.

Dowiedz się więcej na: www.adidas.com/unlockbrazil​

Znajdź nas:

facebook.com/adidasoutdoor​

Instagram.com/adidasoutdoor​

YouTube.com/adidasoutdoortv

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy