Aktualności

Britney chce się zmienić

Najprawdopodobniej słynna piosenkarka popowa, Britney Spears, będąca od paru miesięcy na odwyku, postanowiła naprawdę wziąć się w garść. Poza tym, że pragnie wydać nową płytę,

Najprawdopodobniej słynna piosenkarka popowa, Britney Spears, będąca od paru miesięcy na odwyku, postanowiła naprawdę wziąć się w garść. Poza tym, że pragnie wydać nową płytę, będącą następczynią albumu „In The Zone” z listopada 2003 roku, to jeszcze zabrała się do zrywania wszelkich kontaktów z Paris Hilton, ponieważ w końcu dała sobie przemówić do rozumu, że przyjaźń ta nie przyniesie jej nic dobrego, gdyż szkodzi jej wizerunkowi, przez wielu jest potępiana.

ritney  Bitney  Brtney  Briney

Oprócz tego nietrudno się było zorientować, że do niczego nadzwyczajnego nie mogło jej to doprowadzić, jeśli trafiła do kliniki leczenia uzależnień, a także groziło jej odebranie jej praw rodzicielskich. Britney poprosiła zatem swoich współpracowników, by zadzwonili do Paris i powiedzieli w jej imieniu, że panna Spears nie chce się już z nią więcej spotykać. Ciekawe, co z tego wyniknie? Trzymamy kciuki, by szczęśliwie powróciła na scenę!
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy