Aktualności Promy

Bilety za pół ceny, największawyprzedaż biletów na promy Stena Line w całej Europie

Nawet 150 000 biletów za pół ceny w największej wyprzedaży biletów na promy Stena Line w całej Europie Początek roku to dobry czas dla miłośników

Nawet 150 000 biletów za pół ceny w największej wyprzedaży biletów na promy Stena Line w całej Europie

Początek roku to dobry czas dla miłośników podróży poszukujących dobrych okazji. Przewoźnik promowy Stena Line 21 stycznia br. rozpoczął największą w historii firmy sprzedaż promocyjnych biletów na przejazdy i kabiny w całej sieci połączeń. W sprzedaży będzie nawet 150 tysięcy biletów za pół ceny.

Tylko tydzień mają miłośnicy Skandynawii na skorzystanie z okazji i zakupienie promocyjnych biletów na wyjazd promami Stena Line. Warto zaplanować podróż z wyprzedzeniem i już dziś zarezerwować bilet.
W całej sieci połączeń Stena Line ma aż 150 tysięcy biletów o cenach obniżonych nawet o 50 procent. Na najpopularniejszych wśród Polaków liniach promowych – min. z Gdyni i z niemieckiego Sassnitz do Szwecji – czeka około 12 tysięcy biletów w cenach od 64 zł za przewóz samochodu z kierowcą.

– Rok 2015 rozpoczynamy największą w historii firmy obniżką cen biletów. Oferujemy nawet 50 procentowy rabat w taryfie Economy na wybrane wypłynięcia aż do 14 czerwca 2015 na liniach z Polski, Niemiec i Łotwy. Rabat obowiązuje na przejazdy z samochodem, przewóz pasażerów pieszych oraz dodatkowo kabiny. – powiedziała Agnieszka Zembrzycka-Kwiatkowska, rzecznik prasowy Stena Line Polska.

Wyprzedaż biletów to dobry powód do wyjazdu dla tych podróżników, którzy zawsze marzyli o Skandynawii, ale nie mogli się zdecydować. Z oferty korzystają też chętnie rodziny najnowszej skandynawskiej Polonii – osób, które wyemigrowały do Szwecji i Norwegii za pracą.

Akcja wyprzedaży biletów w Stena Line odbywa się w całej Europie. W Wielkiej Brytanii akcję promuje najwyższy Europejczyk – liczący 233 cm wzrostu Neil Fingleton. Tak wysoki ambasador ma sprawić, że akcja promocyjna wyróżni się w tłumie innych styczniowych ofert. W Polsce firma informuje o wyprzedaży za pomocą swojej strony internetowej www.stenaline.pl oraz za pomocą działań w mediach społecznościowych.

Więcej informacji na temat największej wyprzedaży biletów:
stenaline.pl/do-szwecji/wielka-wyprzedaz

Trochę więcej o Stena Line
Stena Line jest szwedzkim koncernem promowym, z siedzibą w Göteborgu. Operuje na 23 trasach, posiada ponad 40 promów, zatrudnia blisko 6000 pracowników. Roczne obroty koncernu przekraczają 10 mld koron szwedzkich. Przewozy wynoszą rocznie: ponad 14 mln pasażerów, 3 mln samochodów osobowych oraz 1,9 mln jednostek frachtowych (ciężarówki, naczepy itp.).

W Polsce Stena Line jest obecna od dwóch dekad. Promy z charakterystycznym czerwonym kominem łączą Gdynię z Karlskroną w południowej Szwecji. Co roku tę trasę przemierza około pół miliona pasażerów, korzystając z jednego z dwóch bliźniaczych statków: Stena Vision i Stena Spirit. Trzeci statek na linii, Stena Baltica, jest przeznaczony głównie do przewozu ładunków.

Stena Line jest częścią grupy Stena Sphere należącej do rodziny Olsson. Poza przewozami promowymi, grupa zajmuje się m.in. żeglugą, wydobyciem ropy naftowej, recyklingiem, obrotem nieruchomościami. Obroty całej grupy Stena Sphere sięgają 58 mld koron szwedzkich rocznie. Stena Sphere zatrudnia 19 000 pracowników na całym świecie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy