Wiadomości branżowe

20 euro na lot za każdą opinię – wspólna akcja HolidayCheck i airberlin topbonus

Poprzez akcję „Pomocna dłoń” HolidayCheck i airberlin zachęcają do dzielenia się informacjami, które mogą pomóc innym w planowaniu urlopu. Za każdą opinię o obiekcie noclegowym oddaną na HolidayCheck.pl nagradzają bonem o wartości 20 euro do wykorzystania na przeloty liniami airberlin, a autorów najbardziej pomocnych opinii wyróżnią takimi upominkami jak kamera cyfrowa

Poprzez akcję „Pomocna dłoń” HolidayCheck i airberlin zachęcają do dzielenia się informacjami, które mogą pomóc innym w planowaniu urlopu. Za każdą opinię o obiekcie noclegowym oddaną na HolidayCheck.pl nagradzają bonem o wartości 20 euro do wykorzystania na przeloty liniami airberlin, a autorów najbardziej pomocnych opinii wyróżnią takimi upominkami jak kamera cyfrowa czy zestawy plażowe.

HolidayCheck, największy europejski portal z opiniami o hotelach, i airberlin, jeden z czołowych przewoźników lotniczych w Europie, ogłosili dzisiaj rozpoczęcie konkursu „Pomocna dłoń”. Aby wziąć w nim udział, turyści muszą ocenić obiekt noclegowy – hotel, pensjonat, ośrodek wczasowy, schronisko, itp. – w którym spali w ciągu ostatnich dwóch lat. Za opinie aktywowane między 01.03. a 22.03.2015 r. użytkownicy otrzymają bony uprawniające do zniżki 20 euro na przeloty liniami airberlin. Autorów najbardziej pomocnych opinii HolidayCheck nagrodzi kamerą cyfrową JVC GZ-E15 oraz zestawami plażowymi.

Akcja „Pomocna dłoń” ma podkreślić znaczenie opinii w planowaniu urlopu. Opinie oddawane przez turystów na HolidayCheck pomagają innym w znalezieniu odpowiedniego miejsca na pobyt, dopasowanego do ich najważniejszych preferencji.

“Dzięki opiniom oddawanym na HolidayCheck planowanie urlopu staje się dużo prostsze. Cieszymy się, że będziemy mogli nagrodzić wszystkie osoby, które podadzą pomocną dłoń innym turystom i podzielą się cennymi wskazówkami na HolidayCheck.” – mówi Peter Schwarzkopf, dyrektor zarządzający HolidayCheck Polska.

Więcej informacji o wspólnej akcji HolidayCheck i airberlin można znaleźć na: http://goo.gl/pexY35


dostarczył infoWire.pl

Źródło HolidayCheck Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy